G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64 Kit (32GBx2) GB, DDR5, 6000 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-6000J3040G32GX2-TZ5NR
- Saadavus: 5
-
1 126€
G.Skill Trident Z5 Neo RGB 64 Kit (32GBx2) GB, DDR5, 6000 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 160.00 mm |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 135.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 15.00 mm |
| CAS-latentsusaeg | 30-40-40-96 |
| ECC | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 64 Kit (32GBx2) GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mälu kujutegur | 288-Pin |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x32 GB |
| Mälu pinge | 1.40 V |
| Mälu taktsagedus | 6000 MHz |
| Netokaal | 0.07 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| Palette Qty | 2667 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9.00 g |
| Producer product name | Trident Z5 Neo RGB |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.11 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: gskill trident z5 neo rgb 64 kit 32gbx2 gb, ddr5, 6000 mhz, pcserver, registered no, ecc no, f5-6000j3040g32gx2-tz5nr, gskill, malud


